СИГНАЛІЗАЦІЯ

Ціни на сигналізацію в Тернополі

Завданням системи охоронної сигналізації – є передача інформації про загрозу в певному місці (приміщенні або на території), щоб вжити відповідних заходів.

Основні компоненти системи охоронної сигналізації це:

  • пкп (централь) – виконує роль центрального блоку управління і керування системою. Найпростіші прилади передають тільки сигнал без інформації про роботу системи. Апарати більш потужні, можуть надати інформацію про стан системи, збою живлення, час вмикання і вимикання системи, кількості і типу сповіщувачів, і т. д.;
  • клавіатура – забезпечує керування приладом і його програмування;
  • датчики і бар’єри – мають завдання виявити та передати на пкп сигнал про загрозу – активні реагують на переривання променя, а пасивні на рух порушника;
  • оповіщувачі – внутрішні оповіщувачі, розташовані в будинку(при бажанні замовника), мають завдання оглушити грабіжника дуже гучним звуком; зовнішні оповіщувачі повинні привернути увагу якомога більшої кількості сторонніх осіб;
  • кнопки сигналізації – служать для ручного запуску системи охоронної сигналізації;
  • GSM модуль – під час дії сигналу тривоги, посилає повідомлення на телефон власника;

На що варто звернути увагу:

Гарантією добре спроектованої системи охоронної сигналізації – є правильне розміщення датчиків і бар’єрів, а також налаштування їх так, щоб ефективно забезпечували “слабкі місця” будинку і навколишнього середовища.

Оптимальним варіантом є, коли проект системи охоронної сигналізації, його установку, монтаж, введення в експлуатацію, а також майбутній сервіс виконує одна компанія. Простіше і швидше можна буде усунути можливі несправності.

Ми, піклуючись про Вашу безпеку, пропонуємо проект, монтаж і обслуговування надійних систем сигналізації відомих брендів. Володіючи багаторічним досвідом роботи в цій галузі, ми можемо краще передбачати можливі загрози, а також налаштувати аварійні системи до специфіки даного об’єкта.

Системи сигналізації, які ми встановлюємо на території об’єктів наших Клієнтів, встановлюються відповідно за індивідуально підготовленим проектом. Ми дотримуємося рекомендацій виробників пристроїв сигналізації та використовуємо свій власний досвід, а також допомагаємо у виборі оптимальних параметрів.

Встановленні нами системи сигналізації, вже захищають безліч приватних та промислових об’єктів.

Приєднуйтесь до числа клієнтів, задоволених нашими послугами!